top of page

המלצות של משפחות שבנו איתנו את ביתן

חלל פנים בבית פרטי
בית פרטי , צפון הארץ
בית פרטי , צפון הארץ
בית פרטי , צפון הארץ
פרט, בית פרטי , צפון הארץ

לימור ועופר

כבר מהפגישה הראשונה היה לנו ברור שאתן בדיוק מה שחיפשנו.

הירידה לפרטים, הסדר והארגון, המקצועיות, הכימיה והדרך הנעימה שבה הכל הוצג ונעשה – זה בדיוק מה שחיפשנו באדריכל שילווה אותנו בפרוייקט תכנון ובניית ביתנו. 

המקצועיות שלכן התבלטה בכל דבר שבו נדרשתן.

לתכנן בית למשפחה שנמצאת רק בתחילת דרכה זה אתגר לא פשוט. בחנו יחד חלופות וחשבנו על מגוון שיקולים בחי היומיום שעזרו לנו למצוא תכנון פרקטי וגם ורסטילי שיוכל לשמש אותנו עוד הרבה שנים קדימה. בזכות הנסיון שלכן לשאול את השאלות הנכונות והיצירתיות בחשיבה על פתרונות לאורך זמן הצלחנו להגיע לבית המתאים ביותר עבורנו.

בזכותכן ממש נהנינו מתהליך התכנון, החל משלב הסקיצות הראשוני וכלה בשלב התכניות המפורטות.

בנוסף, כל ההתעסקות הבירוקרטית מול המועצה נעשתה על-ידכן ללא כל התערבות מצידנו. לא היינו צריכים ללחוץ, להתערב או להתעסק בכלום. ידעתן בדיוק איך לעבוד מול המועצה ואיך למלא אחר כל הדרישות והכללים. רק מאוחר יותר, הבנו שלא כל האדריכלים עושים זאת בעצמם וכמה זכינו שלא היינו צריכים בכלל להתעסק בזה.

במהלך הבניה, כל קבלני הביצוע לא הפסיקו לשבח את התכניות המדוייקות שלכן, כתבי הכמויות והמפרטים ואפילו ציינו שזה ממש לא טריויאלי שככה זה נראה. לנו כבעלי הפרוייקט היה נעים לשמוע שבחרנו נכון ולראות שהכל מתנהל בצורה חלקה, ללא בעיות ושהמידע ברור, נגיש ומדוייק.

בכל פעם שהיתה שאלה, או התעוררה בעיה- הזמינות שלכן היתה מיידית ותמיד ידעתן לסייע ולפתור בקלות יחסית ובזריזות.

בזכות הליווי שלכן בכל שלבי הבניה, כולל ייעוץ בבחירות העיצוביות (ריצוף וחיפויים, תאורה, נגרות וכו')- הצלחנו להגשים את הרעיון והמחשבה למציאות ואנחנו זוכים להתעורר מידי יום בבית המעוצב בדיוק לפי טעמנו בסגנון כפרי עדין.

אסנת וקרין, המון המון תודה על הכל! 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

אילה ומוסי

.ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו לעבודה אשר אסנת ביצעה עבורנו לשם בניית ביתנו

כבר מהפגישה הראשונה עם אסנת הבנו כי נהיה בידיים טובות ומקצועיות. אנו מודים לאסנת על התמיכה הרבה לכל אורך הדרך - החל מבניית השלד, דרך בחירת כל החומרים הדרושים לבניית הבית ועיצובו (כגון כלים סניטרים, אלומיניום, טיח ועוד), לרבות הליווי הפיזי לחנויות שונות, פגישות עם בעלי מקצוע וכדומה), וכמובן עיצוב הבית עצמו, כאשר הכל הוגש על ידי אסנת כתוכניות עבודה מפורטות למשעי של נגרות, חשמל, מטבח, אינסטלציה, אלומיניום ועוד, עם התייחסות כמובן גם לפרטים הכי קטנים.

ותודה כמובן על הסבלנות והתשובות המנומקות והארוכות לכל שאלה שהייתה לנו (והיו הרבה...), ועל היצירה של בית אשר מתכתב ומתבסס במדויק עם תוואי הקרקע עליו הוא יושב, ובכלל כל הקו העיצובי של הבית אשר מתחיל מבחוץ ונמשך לפנים הבית, על כל האלמנטים הקטנים אשר עושים את הבית שלנו לנעים, נוח ויפה במיוחד עבורנו.

וכמובן לא ניתן להתעלם מהאישיות הנעימה, מהיחס האישי והמענה לכל צורך שיצרו מערכת יחסים נעימה מאוד.

תודה רבה!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 דינה ובוריס

כאשר הגענו אליכן לפגישה הראשונה, היה לנו ברור שאתן תהיו האדריכליות שלנו. היה זה קליק ממבט ראשון. לא התנסינו בבניית בית, אך ידענו שזהו תהליך מורכב שכולל תכנון נכון, בניית תקציב והכי חשוב זה חיבור לאדריכל, אותו אדם שלוקח את הצרכים שלך והופך אותם למשהו מוחשי שתחיה בו עשרות שנים. באנו עם ציפיות מסוימות שכללו פרט לדברים סטנדרטים גם בניית מרתף, תכנון ירוק, פונקציונליות, פשטות ושימוש בטכניקת בניה לא קונבנציונלית – קל-קר עין הכרמל שדרש מאדריכל הכנת שיעורי בית וחשיבה אחרת. מייד ראינו שאתן מוכנות לאתגר זה הן מבחינת הכשרתכן, ראייה הנדסית ומרחבית, יצירתיות, אסטטיות ודייקנות.


השירות האדיב שלכן כלל מקצוענות, מתן פתרונות ייחודים, בניית כתב כמויות מדויק, בחירת חומרים ועזרה בעיצוב  הבית.
התוצאה שהתקבלה בסוף הפרויקט כגדול בהחלט לשביעות רצוננו ומשקפת את כל החלומות שחלמנו.


זהו זמן לומר תודה ענקית ולאחל הרבה הצלחה ושגשוג.

הדס ואיתן

אנחנו שמחים להמליץ בחום על אסנת דינור וקרין און, שהיו האדריכליות שלנו וליוו אותנו במהלך פרוייקט תכנון ובניית ביתנו בקיבוץ אפק.

את אסנת וקרין הכרנו בעקבות המלצת אשת מקצוע ותיקה ומוערכת מתחום האדריכלות שעליה סמכנו מאוד.

ואכן, הליווי המקצועי של אסנת וקרין, החל משלב תכנון הבית ועד לכניסתנו למגורים בו בחודש נובמבר 2015 הפך את חווית בניית הבית למהנה ומספקת מאוד, ובסופו של דבר הביא לשביעות רצוננו המלאה מהתוצאה.

התחלנו את תהליך התכנון עם חוסר ידיעה מוחלט של סוג הבית שאותו נרצה או מאפייניו. לאחר מספר פגישות עם אסנת וקרין, בהן הוסברו לנו היתרונות והחסרונות בכל חלופה, התחלנו לגבש את הקווים הכלליים של תכנון הבית שרצינו.

אסנת וקרין הכינו לנו מספר תוכניות של בתים בהתאם לקווים שביקשנו, ומתוכן בחרנו מאפיינים שביקשנו לשלב בבית. במהלך שלב זה, הציעו לנו אסנת וקרין פתרונות מקצועיים ויצירתיים על מנת להתגבר על קשיים שנובעים מאופי המגרש שלנו והיותו צמוד לבית קיים (למשל – פתרון של חלון גג נפתח חשמלית במקלחת הילדים הצמודה לבית השכנים, שהפך חלל זה, שבמקור לא איפשר גישה לחלון רגיל, למואר בתאורה טבעית מרשימה ולמאוורר).

הליווי המקצועי של אסנת וקרין נמשך זמן רב אחר סיום התכנון של הבית, והוא כלל תכנון מוצלח במיוחד לעיצוב פנים הבית, ליווי לבחירת אביזרים שונים, בכלל זה אריחים, פרקטים כלים סניטריים ועוד.

נהננו מאוד לעבוד עם אסנת וקרין, הן בשל היותן מקצועיות, יצירתיות וחרוצות מאוד, והן בשל היחס האישי והאוזן הקשבת שתמיד זכינו לה מצידן.

לפני כחודש עברנו להתגורר בבית החדש. אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה, המשלבת לטעמנו, עיצוב פנימי וחיצוני מרשים עם תכנון פרקטי התואם את צרכינו באופן מלא.

נשמח להזמינכם לראות את הבית וליצור איתנו קשר בטלפון לשאלות, ככל שעדיין נותרו לכם.

בהצלחה

מריז

את שירותי האדריכלות של משרד דינור- און בכמון שכרתי לצורך בניית ביתי כיוון שראיתי בתים שבנו עד אז והבנתי שאמצא בהן צוות של אדריכליות שיוכלו לתמוך בי בתהליך התכנון והביצוע שהיה עבורי לא פשוט כלל וכלל.

אסנת וקרין הן מקצועיות, סבלניות, רבגוניות וקשובות מאד לצרכים ומצד שני מציבות היטב את גבולות האפשר והכדאי. נהניתי גם מהרגשת הבטחון שאסנת השרתה עלי, (עבדתי בעיקר איתה) ומהידיעה שתמיד אקבל תשובה רצינית לפניותיי.

קיבלתי בית קטן (מעט גדול יותר ממה שרציתי בתחילה  - כיוון שהן התעקשו שלא יבנו לי בית כה קטן - והן צדקו לגמרי), חמוד,  עשוי היטב, עם חשיבה על היבטי חיים שונים ואני מרוצה מאד מהתוצאה.

 

בית פרטי , צפון הארץ
חלל פנים, בית פרטי , צפון הארץ
חלל פנים, בית פרטי , צפון הארץ
bottom of page